Terugblik oecumenische viering feestweek 2016

Met grote dankbaarheid kijken we terug op de oecumenische viering in de feestweek op 8 mei. Deze dienst was de afsluiting van een hele geslaagde feestweek. Een feestweek die ieder jaar weer veel mensen trekt en waar je even bij kunt praten met je dorpsgenoten en met elkaar leuke dingen doet. De hele week was het was prachtig weer en op deze mooie zondag waren er veel mensen op deze bijzondere dienst afgekomen. Het thema was ‘Barmhartigheid’. De dienst was voorbereid door de oecumenische werkgroep. In een interactieve workshop gingen we verder in op de 7 werken van barmhartigheid. Je staat weer even stil bij waar het in dit leven echt om gaat…..Onze kerkelijk werker dhr. Reijer Pasterkamp had vooraf een korte overdenking, naar aanleiding van het verhaal van de barmhartige Samaritaan. We mochten genieten van prachtige muziek verzorgd door Danee en Yanick Winter en Ruth Kirpestein. De collecte tijdens de dienst wordt besteed aan onderzoek naar kanker. Een groot compliment voor de oecumenische werkgroep, die heel veel werk in deze dienst gestopt heeft!!