Let’s Share the Music (update)

Beste allemaal,

Wij willen jullie allemaal heel hartelijk bedanken voor jullie medewerking. Wij hebben meer dan 50 verzoeknummers binnen gekregen van jong tot oud. Daar zijn we heel blij mee. Dit kunnen we natuurlijk niet in één muziekbijeenkomst verwerken, dus zullen er meerdere bijeenkomsten gaan volgen. Wij zullen ons best doen om de meeste verzoeknummers aan bod te laten komen.

De eerste muziekavond wordt georganiseerd op zaterdagavond 28 januari 2017 van 19:00 tot 20:30 uur.
Locatie: PKN kerk in Kraggenburg.

De verzoeknummers worden live gezongen door een liveband of persoonlijk met eigen begeleiding of met het orgel. Ook worden er nummers via youtube gepresenteerd. Het is niet alleen luisteren of kijken er kan ook met een aantal nummers meegezongen worden.

Schrijf deze datum alvast in jullie/U agenda en nodig familie en vrienden uit om mee te komen. Wij hebben er zin in en hopen op een grote opkomst. LET’S SHARE THE MUSIC.

Met vriendelijk groet,

De voorbereidingscommissie:
Sandra Luten,
Ellen de La Vieter
Janine Smit
Rosanne van Diepen
Ludia Jansen