Let’s Share The Music deel 2

LET’S SHARE THE MUSIC deel 2

4 november 2017 om 19:00 uur

Beste allemaal,

Op zaterdagavond 4 november a.s. van 19:00 tot 20:30 uur wordt het tweede deel van LET’S SHARE THE MUSIC georganiseerd in de PKN kerk in Kraggenburg  Wij willen jullie hiervoor allemaal weer van harte uitnodigen.

De liedjes varieren weer van hedendaagse popmuziek tot klassiek en kerkmuziek en  worden grotendeels live ten gehore gebracht door de Vollenhoofse huisband o.l.v. Aline Rook en zang van  Annelies Winters. Ook worden er weer liedjes via YouTube gepresenteerd.

Schrijf deze datum alvast in jullie agenda en nodig familie en vrienden uit om mee te komen. Wij hebben er zin in en hopen net als bij de eerste Let’s share the music avond op een grote opkomst.

Kom luisteren, genieten en zing mee!

Met vriendelijke groet,

De voorbereidingscommissie

De onderstaande link bevat de aankondiging als pdf-bestand die je kunt downloaden en doormailen naar je vrienden:
sharethemusic2