Let’s Share The Music deel 2; terugblik

LET’S SHARE THE MUSIC deel 2; terugblik

Vol trots blikken we terug op de tweede editie van Let’s share the music afgelopen 4 november.
We mochten ruim 90 mensen verwelkomen die een breed aanbod aan muziek te horen kregen.
De Vollenhoofse huisband met zang van Annelies Winters onder leiding van Aline Rook zorgde ervoor dat de kerk een heuse concertzaal leek, de geloofsliederen werden door Henk Ruiter en Gerrit van Wijk prachtig vertolkt op de piano en het orgel. Ook Janick Winter bracht een prachtig nummer ten gehore en begeleidde zichzelf hierbij op de piano. YouTube vertoonde een aantal clips

De volgende nummers zijn tijdens de tweede editie ten gehore gebracht:
• Martin Garrix & Bebe Rexha – In the name of love
• It is well with my soul
• True Colors- Cyndi Lauper
• De kracht van Uw liefde – opwekking 488
• Oceans- Hillsong United
• Just the way you are – Bruno Mars
• Wat de toekomst brenge moge
• I dreamed a dream – Susan Boyle
• Cry for love – Michael W. Smith
• Stil mijn ziel wees Stil – opwekking 717
• Altijd wel iemand – I.O.S.
• Testify to love – Wynonna Judd
• Lichtstad met uw paarle poorten
• Hallelujah – Lisa Lois
• Mooi – Marco Borsato
• You raise me up – Josh Groban

De nummers werden door iedereen uit volle borst mee gezongen en ook de kinderen kenden een aantal liederen al goed. In de pauze mochten de bezoekers genieten van een heerlijke versnapering en een flesje water gesponsord door ’t Hoekje.

Nu een oproep aan u:
In het najaar van 2018 zullen we een derde editie van Let’s share the music neerzetten.
Heeft u een verzoeknummer die u dan graag wil horen. stuur hem dan in. Graag horen we ook van u waarom u dit lied graag zou willen horen. U kunt e-mailen naar pdelavieter@home.nl of famjansen3@outlook.com

We hopen u van harte te mogen verwelkomen in het najaar van 2018 bij de derde editie van Let’s share the music!

Commissie Let’s share the music
Wilma van den Berg
Ludia Jansen
Ellen de la Vieter