Actie voedselbank

“Steun gezinnen in onze polder en geef aan de voedselbank”

Afgelopen november zijn we met heel Kraggenburg gestart met het inzamelen van voedsel en goederen voor de voedselbank Noordoostpolder/Urk. Wat een mooie opbrengst hebben we in de tussentijd al gehad, iedereen hartelijk dank hiervoor ook namens de voedselbank!

Hoe werkt het ook al weer? Elke maand staat er één houdbaar product centraal welke ingezameld wordt. Bij de wekelijkse boodschappen kan dit product gekocht en vervolgens gedoneerd worden. Als de maand voorbij is wordt alles weggebracht naar de voedselbank. De producten worden verzameld op de volgende locaties:

– Op de school de Fladderiep (in de hal binnen staat een doos)
– Op zondagen in de hal van de kerk of zaal A
– Elke laatste dinsdag van de maand tijdens de openstelling van de kerk van 15.00 tot 16.00 uur
– Op dinsdagen tijdens koffiedrinken bij het Klokhuis

De komende maanden staan de volgende producten centraal:
Maart 2018 – Soep
April 2018 – Houdbaar broodbeleg (20+ smeerkaas, pindakaas, jam enz.)
Mei 2018 – WC papier
Juni 2018 – Zilvervlies of meergranenrijst

Het is fijn dat er op deze manier veel van hetzelfde soort product wordt aangeleverd voor de voedselbank. Maar mocht er nou iets houdbaars in de kast staan wat u toch niet gebruikt, ook dat kan natuurlijk meegegeven worden.

Iedereen alvast heel erg bedankt voor jullie hulp!