Zondag 18 maart 2018; thema/gospeldienst; 5e lijdenszondag

10:00 uur;
Gospelkoor The Young Christian Singers uit Leeuwarden;

thema/gospeldienst; 5e lijdenszondag

Themadienst in de 40 dagen tijd door gegeven door het Gospelkoor The Young Christian Singers. Een prachtige dienst met (samen)zang, muziek, beeldmateriaal en een korte meditatie. Er is koffiedrinken voorafgaand aan de dienst.

Velen van ons houden er best van om bediend en gediend te worden. Bij Jezus, Gods Zoon ligt dat wat anders. Hij is mens geworden en naar ons toe gekomen. Niet om gediend te worden, maar om zelf te dienen. Hij heeft daarbij zelfs zijn eigen leven gegeven. Hij is gestorven, zodat wij mogen leven. Hij vraagt ons in dankbaarheid te leven en onszelf niet belangrijker te vinden dan onze naaste.
Vanuit het dienen en de opoffering mogen wij leven na de opstanding met Pasen. Bovendien kleurt dienen het leven van mensen. Je bent van betekenis en waarde voor jezelf, maar ook voor de ander. Hiermee krijgt je eigen leven meer glans, inhoud en vooral kleur.

Nieuwsgierig? Kom gerust. Je bent van harte welkom en neem vrienden en familie mee.

Om 10:00 uur staat de koffie, thee klaar in zaal D.

De themadienst start om 10:45 uur