Let’s Share The Music; 70 jaar Kraggenburg

In het kader van het 70 jarig bestaan van Kraggenburg organiseren we weer het muziekevenement:

LET’S SHARE THE MUSIC

Thema:
“ de KRAGGENBURGER TOP 40”.

Wanneer?
Zaterdag 16 maart 2019
19:30 uur
PKN Kerk

De dorpsbewoners van Kraggenburg hebben uit een willekeurig samengestelde TOP 40 met popliederen en religieuze liederen een keuze gemaakt en hun Kraggenburger TOP 3 gekozen. Van de 40 nummers worden de beste 13 gekozen songs live gespeeld en gezongen door de reeds bekende huisband van de Maria Kerk uit Vollenhove. Het wordt weer een heel mooi en bijzonder muziekevenement. Zijn jullie nieuwsgierig? Wees van harte welkom om te komen luisteren, genieten en mee te zingen.
De entree is gratis, maar een vrijwillige bijdrage is altijd welkom. Na afloop, rond 21:30 uur, staat er ook nog koffie en thee voor iedereen klaar.
Op deze avond wordt de kerkzaal omgebouwd in een heuse concertzaal.

Met vriendelijke groet, LET’s SHARE THE MUSIC commissie