PopUp-band; oecumenische viering feestweek 70 jaar Kraggenburg; 26 mei 2019

PopUp-band met Droom, Durf, Doe en Deel op 26 mei a.s. als startviering van de feestweek 70 jaar Kraggenburg.

Op zondag 26 mei a.s. om 15.00 uur zal de startviering van de feestweek plaatsvinden. De PopUp band zal deze viering verzorgen. Een aantal Kraggenburgers heeft al kennisgemaakt met deze Polderband bestaande uit jongeren uit de bovenkant van onze polder toen zij rondtoerden met het thema: “Kan ik iets voor je doen”.

Veel songwriters zijn geïnspireerd door de Bijbel en laten dit in hun nummers tot uiting komen. PopUp speelt nu ook weer nummers met sterke songteksten. Bij deze nummers zijn passende teksten gezocht met een religieuze betekenis. Deze teksten worden op een bijzondere manier door PopUp verteld en geïllustreerd met passende beelden op een groot scherm. PopUp speelt nummers van onder andere Jeroen van de Boom, Marco Borsato, De Dijk, Van Dik Hout, André Hazes, U2 en Tom Walker.

Aansluitend aan deze viering is er een gezellig samenzijn voor, door en met Kraggenburgers. Hou de (Kraggenburger)feestgids en posters in de gaten.
Kom, geniet en beleef.

Oecumenische werkgroep.